piątek, 19 kwietnia 2013

Bohaterowie ♥Katy Larsen
      19 lat
  Dziewczyna od długich, blond włosach. Uwielbia śpiewać i tańczyć, ale to ukrywa. Wie to tylko jej przyjaciółka i przyjaciel. Próbuje być twarda i odważna, czasem potrafi być wrażliwa. Ma uczucia. nie lubi One Direction.          

              


Cara Closser
19 lat
Najlepsza przyjaciółka Katy. Tak samo jak ona uwielbia tańczyć i śpiewać. Jest całkiem wrażliwą osobą. Ma świetny styl, którego każda dziewczyna zazdrości. Typowa dziewczyna. Lubi być chamska i wredna. Jest singielką czego nie ma na razie zamiaru zmieniać. Jest wielką fanką One Direction.


Patrick Sunday
20 lat
Najlepszy przyjaciel Katy i Cary. Ma świetny głos ale nikt o tym nie wie. Uważa siebie że wszystko i wszystkich którzy mu się spodobają może mieć. Broni swoje ukochane przyjaciółki przed złem. Chamski i wredny, jak zarazem wrażliwy i uczuciowy. Jest bardzo zakochany w Katy ale to ukrywa. Harry Styles
     19 lat
Wrażliwy i uczuciowy. Członek brytyjskiego zespołu One Direction. Ma świetny głos. Kocha wygłupy i dobrą zabawę, wie kiedy zakończyć żarty i poważnie rozmawiać. Gdy jakaś dziewczyna mu się na prawdę spodoba, będzie walczył o nią do końca, aż osiągnie wymarzony cel.
   


   Zayn Malik
    20 lat
    Próbuje grać takiego twardego mężczyznę ale na prawdę w środku rozpada się na milion kawałków. Jest członkiem zespołu One Direction. Tak jak jego przyjaciele kocha zabawę i ryzyko. Zapatrzony w siebie, i lusterko.


Louis Tomlinson
22 lata
Najstarszy i najzabawniejszy chłopak z zespołu. Ma swoją dziewczynę Eleanor, którą kocha nad życie. Nie wyobraża sobie życia bez niej. Uwielbia żarty i zabawę. Jest bardzo zżyty ze swoimi przyjaciółmi z zespołu.
 


  Niall Horan
      20 lat          
           Pochłania bardzo dużo jedzenia. Na razie jest singlem, czeka na odpowiednią wybrankę. Jest członkiem zespołu One Direction. Kocha dobrą zabawę i jedzenie. Spędza bardzo dużo czasu z przyjaciółmi.


 Liam Payne
    20 lat  
         Troskliwy i opiekuńczy, ale umie się dobrze bawić. Ma swoją dziewczynę Danielle, którą bardzo kocha. Rozpieszcza ją na każdym kroku. Członek zespołu One Direction. Bardzo dużo czasu spędza ze swoimi przyjaciółmi z zespołu.


Postacie drugoplanowe! :Martina Blue
18 lat
Pracuje razem z Katy w studiu tanecznym "Sexy Ladies". Nienawidzi pająków i węży, a zarazem się ich boi. Szybko zaprzyjaźnia się z Kat. Wielka fanka One Direction.Elena Roberts
19 lat
Pracuje w studiu tanecznym z Katy, Martiną, Jessicą i Claudią. Jej ksywka to El. Ma chłopaka który jest przeciwny temu by tańczyła w tym studiu. Fanka One Direction.Jessica Lawson
18 lat
Pracuje w studiu tanecznym. Ma chłopaka, który praktycznie się nią nie interesuje. Uwielbia spędzać czas w studiu. Fanka One Direction.Claudia Monroe
18 lat
Tak jak dziewczyny pracuje w studiu tanecznym "Sexy Ladies". Nie cierpi gdy ktoś mówi do niej Clau. Nie ma chłopaka, jest singielką. Wielka fanka One Direction. 

2 komentarze:

  1. Martina Stoessel :D
    kim jest Jessica? ^__^
    Lecę czytać :*

    OdpowiedzUsuń